Wielki balon z helem w pudełku – Najlepsza Mama

119,99 

Kod produktu: 13012

Dodatki personalizowane:

?Dodatek przymocowany do balonika. Dzięki temu możesz uzupełnić paczkę w coś dedykowanego i wyjątkowego.

Dodatki do paczki:

Wysyłka:

Kiedy złożyć zamówienie
Paczkomaty Inpost: 15,90zł
Kurier DHL: 16,99zł
Kurier DHL(Paczki balonowe): 24,99zł / szt
Kurier DHL Pobranie(Paczki balonowe): 29,99zł / szt
Więcej informacji o Wysyłce
Zamów do godz. 12:00, a przesyłkę możemy wysłać jeszcze dziś z możliwością doręczenia w kolejnym dniu.*
(dotyczy dni roboczych oraz szybkich płatności online)

Sugerowaną datę dostarczenia* wybierzesz w formularzu zamówienia.
*Informujemy, że podana data doręczenia jest przybliżona i nie gwarantujemy, że paczka dotrze dokładnie w tym terminie. Przesyłki są nadawane dzień przed wybraną przez Państwa datą, a w 95% przypadków docierają następnego dnia roboczego. Jeśli obawiacie się, że paczka może się spóźnić (istnieje taka możliwość, ponieważ kurier ma regulaminowo do 2 dni roboczych na dostawę), zalecamy wybór takiej daty, aby opóźnienie nie wpłynęło negatywnie na planowaną niespodziankę.

Opis

Powiedzmy to sobie szczerze nikt z nas nie lubi powtarzających się prezentów, nikt z nas nie chce iść na łatwiznę gdy wybiera prezent dla swojej ukochanej Mamy. Mamę nie jest łatwo zaskoczyć, to jedna z tych osób, która przez swoje doświadczenie nie jedno widziała a co więcej masę prezentów już otrzymała. Jeżeli chcesz wywołać u niej uśmiech na twarzy a przede wszystkim efekt wow posta na balonową przesyłkę. Stworzyliśmy ogromny niepowtarzalny balon, oryginalny i pełen blasku – więcej jeżeli szukasz takiego właśnie prezentu dla Mamy, zastań na chwilkę. Przeźroczysty balon z helem, wypełniony piórkami z napisem „Najlepsza mama + imię” to nasza propozycja na prezent dla niej. W dniu urodzin czy dniu Mamy wyślij balon prosto do rąk własnych.

Oto przykład jak duży balon otrzymasz!
Nasz balon to gwarancja najwyższej jakości. Balon wykonany jest trwałego tworzywa przez wiodącego producenta balonów, które specjalnie dla Was sprowadzamy. Balon utrzymuje się nawet do 10 dni! Pamiętaj, że balon wypełniony helem każdej minuty pracuje, lekko marszczy się i rozciąga w zależności od czynników zewnętrznych, co wpływa również na napis na balonie.balon kula z helem na prezent

Parametry:

  • wielkość balonu: ok. 48 cm,
  • wielkość pudełka: 50x50x50cm,
  • balon wypełniony helem i piórkami w kolorze czerwonym,
  • napis w kolorze czarnym.