Boy or girl poznanie płci dziecka róż – Gender reveal balon do przebicia

109,99 

Kod produktu: 41423

Dodatki do paczki:

Wysyłka:

Kiedy złożyć zamówienie
Paczkomaty Inpost: 17,90zł
Kurier DHL: 18,90zł
Kurier DHL(Paczki balonowe): 24,99zł / szt
Kurier DHL Pobranie(Paczki balonowe): 29,99zł / szt
Więcej informacji o Wysyłce
Zamów do godz. 12:00, a przesyłkę możemy wysłać jeszcze dziś z możliwością doręczenia w kolejnym dniu.*
(dotyczy dni roboczych oraz szybkich płatności online)

Sugerowaną datę dostarczenia* wybierzesz w formularzu zamówienia.
*Informujemy, że podana data doręczenia jest przybliżona i nie gwarantujemy, że paczka dotrze dokładnie w tym terminie. Przesyłki są nadawane dzień przed wybraną przez Państwa datą, a w 95% przypadków docierają następnego dnia roboczego. Jeśli obawiacie się, że paczka może się spóźnić (istnieje taka możliwość, ponieważ kurier ma regulaminowo do 2 dni roboczych na dostawę), zalecamy wybór takiej daty, aby opóźnienie nie wpłynęło negatywnie na planowaną niespodziankę.

Opis

Boy or girl poznanie płci dziecka róż. Poinformowanie najbliższych o płci dziecka to ważne wydarzenie w życiu każdego rodzica, a ten wyjątkowy moment jest okazją do radosnego świętowania. Coraz bardziej popularne stają się imprezy gender reveal, czyli przyjęcia organizowane właśnie na tę okazję. Przedstawiamy pomysł na ujawnienie płci dziecka boy or girl, którym zaskoczysz najbliższych! Balon do przebicia z ujawnieniem płci dziecka to efektowny pomysł na przekazanie tak ważnej informacji w wyjątkowy sposób. Balon możesz wysłać również do przyszłych dziadków, gdy przebiją szpilką zaznaczony obszar serduszkiem otrzymają informację, że mogą spodziewać się wnuczki.
W wewnętrznym balonie znajduje się różowy proszek, który po przebiciu efektownie rozproszy się w przeźroczystym balonie informując o płci dziecka.

Parametry:

  • wielkość balona: ok. 40 cm,
  • wielkość kompozycji: wysokość ok 45cm, szerokość ok 40cm,
  • balon wypełniony powietrzem,
  • dołączona instrukcja dokładnego przebicia balona.