Boy or girl poznanie płci dziecka róż – Gender reveal balon do przebicia

109,99 

Kod produktu: 41423

Dodatki do paczki:

Wysyłka:

Kurier DHL: 15,99zł
Kurier DHL(Paczki gabarytowe): 24,99zł / szt
Kurier DHL Pobranie(Paczki gabarytowe): 29,99zł / szt
Zamów do godz. 12:00, a przesyłkę możemy wysłać jeszcze dziś z możliwością doręczenia w kolejnym dniu.*
(dotyczy dni roboczych oraz szybkich płatności online)

Sugerowaną datę dostarczenia* wybierzesz w formularzu zamówienia.
*Informujemy iż jest to PRZYBLIŻONA DATA doręczenia nie gwarantowana. Paczki nadawane są dzień przed Wasza wybraną datą i w 95% trafiają kolejnego dnia roboczego. Jeżeli martwisz się o opóźnienie swojej paczki (a jest taka możliwość - kurier ma regulaminowo do 2 dni roboczych na dostawę. Prosimy o wybranie takiej daty by opóźnienie nie zepsuło niespodzianki.

Opis

Boy or girl poznanie płci dziecka róż. Poinformowanie najbliższych o płci dziecka to ważne wydarzenie w życiu każdego rodzica, a ten wyjątkowy moment jest okazją do radosnego świętowania. Coraz bardziej popularne stają się imprezy gender reveal, czyli przyjęcia organizowane właśnie na tę okazję. Przedstawiamy pomysł na ujawnienie płci dziecka boy or girl, którym zaskoczysz najbliższych! Balon do przebicia z ujawnieniem płci dziecka to efektowny pomysł na przekazanie tak ważnej informacji w wyjątkowy sposób. Balon możesz wysłać również do przyszłych dziadków, gdy przebiją szpilką zaznaczony obszar serduszkiem otrzymają informację, że mogą spodziewać się wnuczki.
W wewnętrznym balonie znajduje się różowy proszek, który po przebiciu efektownie rozproszy się w przeźroczystym balonie informując o płci dziecka.

Parametry:

  • wielkość balona: ok. 40 cm,
  • wielkość kompozycji: wysokość ok 45cm, szerokość ok 40cm,
  • balon wypełniony powietrzem,
  • dołączona instrukcja dokładnego przebicia balona.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Boy or girl poznanie płci dziecka róż – Gender reveal balon do przebicia”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi komentarzy. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zostałam/em uprzedzony, że komentarze naruszające przepisy prawa lub uzasadniony interes serwisu nie będą publikowane, mogą być moderowane lub usuwane. Informujemy, że nie prowadzimy działań w celu weryfikowania dodawanych opinii o produkcie, aby pochodziły od użytkowników, którzy mieli styczność z produktem.”

Dodatki okazjonalne