Zestaw trzech balonów – TRIO

Zestawy TRIO to niezawodność wyboru trafionego prezentu na każdą okoliczność i pewność pojawienia się uśmiechu na twarzy adresata. To także forma, którą można udekorować wnętrze na przyjęcie niespodziankę. Chętnie wybierane TRIO nadaje sensu każdej uroczystości, wyróżniając się na tle innych podarunków. Balony w pudełku wypełnione helem, które w potrójnym składzie wyskakują po dostarczeniu do adresata, to niezawodny sposób na prezent niespodziankę, upominek gratulacyjny, przywitanie dziecka, przyjęcie okolicznościowe czy dekoracja domu na Święta Bożego Narodzenia. Zestaw TRIO złożony z trzech sztuk balonów ukrytych w ozdobnym kartonie dostarczanym przez kuriera, zaskakują odbiorców już od samego przekroczenia progu drzwi. Nikt nie przewiduje co jest w środku, nikt nie może się spodziewać co tak duże pudło ukrywa. Po otwarciu przesyłki niespodzianki mało kto jest w stanie spodziewać się produktów ruchomych i pełnych życia. Tak można nazwać każdy zestaw TRIO. Hel umieszczony w balonach unosi je do góry nadając ruchu, więc już po otwarciu, karton pokazuje, że żyje własnym życiem.

  • Balony na roczek z helem w pudełku dla chłopcaBalony na roczek z helem w pudełku dla chłopca
  • Balonowy zestaw w pudełku – Kraina LoduBalonowy zestaw w pudełku – Kraina Lodu

  Balonowe TRIO na każda okazję

  Wszystkie zestawy balonowego TRIO wybierane są na ważne okazje i decydujące zmiany w życiu. Po dostarczeniu pod wskazany adres, balonowy prezent przez długi czas zachowuje swój oryginalny efekt i przez wiele dni przypomina o mile spędzonych chwilach. Okazji do wyboru balonowego TRIO jest wiele, a każda z nich pozwala na zestaw dostosowany dokładnie pod tematykę danej okoliczności.

  Święta Bożego Narodzenia – czas pełen radości i wyjątkowych cudów. Ludzie są dla siebie milsi, marzą o wspólnie spędzonych chwilach, a do Wigilii i Bożego Narodzenia przygotowują się przez cały okres adwentu. Zestaw TRIO zawiera kompozycje Świąteczne, które można przesłać do rodziny i znajomych, zastępując tradycyjne kartki lub prezenty. Balony można zamówić również do własnego domu. Dopełnią wówczas efektu świątecznym kompozycjom i dekoracjom. Świąteczny zestaw TRIO może składać się z białych gwiazdek i balonu w kształcie złotego serca, z podobizną Świętego Mikołaja. Inny zestaw świąteczny składa się ze złotych gwiazd lub świątecznego miksu kolorów – czerwonego, zielonego i złota. Kolory nawiązują do Świątecznej choinki, stroju Mikołaja i blasku Wigilijnej aury, a kształt gwiazd do spadającej pierwszej gwiazdki.

  Zestaw można uzupełnić własnym napisem, a jego barwę zmienić ze świątecznych akcentów na kolory mroźnej zimy. Do zimowych wnętrz pełnych błękitu i srebra najlepiej dopasowane będą zestawy złożone ze srebrzystych gwiazd czy błękitnych balonów w kształcie serca.

  Prezent urodzinowy – Sposobów na realizację urodzin jest wiele. Można zorganizować urodziny w pojedynkę, w kameralnym gronie, wśród rodziny lub na hucznej imprezie ze znajomymi. Bez względu na miejsce realizacji urodzin, zestaw TRIO oferuje balonowe kompozycje dopasowane do każdego stylu spędzenia czasu. Wystrzałowe urodziny z balonem w kształcie butelki szampana, pastelowe mieniące się kolorami tęczy zestawy balonów w kształcie gwiazdek lub serc, zestaw Little Party w różowym kolorze z kieliszkiem drinka, urodzinowe balony z życzeniami Wszystkiego Najlepszego, elegancki zestaw dla kobiet z napisem Happy B-day, czy zestaw ze smakowitym Donutem i złoto – różowymi sercami z okazji urodzin, to tylko część rozwiązań jakimi można zaskoczyć urodzinowych solenizantów.

  Przyjęcie niespodzianka – Ta forma przyjęcia pozwala zamówić balonową paczkę bezpośrednio do osoby na jakiej cześć jest organizowane przyjęcie. Przyjęcie to także okazja do udekorowania domu lub pomieszczenia, a balony mogą w tym pomóc. Do takiej formy niespodzianki odpowiednie będą zestawy w kolorze czerni, srebra, złota, pudrowego różu oraz granatu. Na powierzchni balonów nie musi być napisów, ponieważ sama ich obecność będzie dla odbiorcy zaskoczeniem. Balony przy takiej okazji prezentują się znakomicie, dopasują do pozostałych elementów otoczenia, a ich mieniąca się foliowa poświata tworzy odświętna atmosferę przyjęcia

  Sylwester i Nowy Rok – Przełom lat to okazja do podsumowań i zamknięcia starego roku oraz rozpoczęcie i wyczekiwanie co przyniesie nowy rok. Bez względu na podejście do nocy sylwestrowej, inaczej przeżywa się je w otoczeniu pełnym balonów – które są spójnym elementem tej okazji – a inaczej w pustych wnętrzach bez dodatków. Paczka z balonami w zestawie TRIO proponuje balony w postaci prezentu na Nowy Rok, jak i do dekoracji. Wersje z butelką lub kieliszkiem szampana, gwiazd czy ferii przeplatających się barw, sprawią, że ta przełomowa noc będzie wyjątkowa.

  Narodziny dziecka – Balony kocha każdy, a szczególnie dzieci. Na ich twarzach najbardziej rysuje się radość z okazji otrzymania balonowej przesyłki. Zestaw TRIO z bajkowymi postaciami np. delfinem, słodkimi lodami na patyku, zestawy z balonem foliowym w kształcie cyfry “1” na roczek nowo narodzonego dziecka czy zestawy do dekoracji pokoju na przywitanie niemowlaka w domu i pępkowe, odmienią chwile pojawienia się w rodzinie nowej, maleńkiej istoty.