Prezent na narodziny dziecka – Szkic z metryczką rysowany z Twojego zdjęcia

189,90 

Kod produktu: 41901

Wysyłka:

InPost Paczkomaty 24/7: 15,90 zł
InPost Paczkomaty Paczka w Weekend: 21,90 zł
ORLEN Paczka: 12,90 zł
Kurier DHL: 15,90 zł
Kurier DHL Pobranie: 23,90 zł

Opis

Prezent na narodziny dziecka – Szkic z metryczką rysowany z Twojego zdjęcia to pomysł na unikalny podarunek prosto z serca. Każdy portret jest przygotowywany i rysowany przez artystkę o imieniu Patrycja, a następnie przygotowany do druku by jakość była na najwyższym poziomie. Zawsze chcemy by prezent w szczególności ten pierwszy dla dziecka był unikatowy. Decydując się na ten oto portret rysowany ze zdjęcia przez Ciebie w3ybranego masz gwarancję, że tai podarunek się nie powtórzy i będzie pamiątką na długi czas. Plakat w ramie z metryczką doskonale sprawdzi się jako prezent na narodziny dziecka, pierwsze urodziny czy z okazji chrztu. To Ty wybierasz kolor rami i jej wielkość a my zajmujemy się resztą. To małe dzieło sztuki wzruszy nie jedną osobę, która spojrzy na plakat.

WAŻNE:

  • Po złożeniu zamówienia oczekuj na e-mail od nas aby zaakceptować projekt, bez Twojej akceptacji nie wyślemy zamówienia.
  • Podczas wyboru zdjęcia, które do nas prześlesz zwróć uwagę na jego jakość – im lepsze zdjęcie tym piękniejszy efekt do uzyskania.

Parametry:

  • Czas realizacji 2-3 dni (może się wydłuż w zależności od poziomu skomplikowania zdjęcia).
  • W cenę wliczona jest jedna ewentualna poprawka i należy doliczyć czas do 2 dni.
  • Maksymalna ilość osób na zdjęciu – 5.