Prezent na Rocznicę Ślubu portret Lineart rysowany z Twojego zdjęcia

189,90 

Kod produktu: 94411

Wysyłka:

InPost Paczkomaty 24/7: 15,90 zł
InPost Paczkomaty Paczka w Weekend: 21,90 zł
ORLEN Paczka: 12,90 zł
Kurier DHL: 15,90 zł
Kurier DHL Pobranie: 23,90 zł

Opis

Prezent na Rocznicę Ślubu portret Lineart rysowany z Twojego zdjęcia to pomysł na ponadczasową i unikalną pamiątkę w dniu tak ważnego święta. Każdy portret jest przygotowywany i rysowany przez artystkę o imieniu Patrycja, a następnie przygotowany do druku by jakość była na najwyższym poziomie. Poszukując prezentu na rocznicę weź pod uwagę, że ta para otrzymała już wiele różnych podarunków – jeśli chcesz by twój prezent wyróżniał się na tle innych wybierz ten oto obraz, który przygotujemy specjalnie da Ciebie. Prezentowany plakat w ramie zostanie skrupulatnie narysowany ręcznie i przygotowany techniką DigitalArt czyli następnie wydrukowany i zamieszczony w ramie aby pozostał pamiątką na długie lata. Możesz wybrać ramę w kolorze czarnym, która nada elegancji każdemu wnętrzu, lub w kolorze naturalnego drewna, która doda ciepła i przytulności.

WAŻNE:

  • Po złożeniu zamówienia oczekuj na e-mail od nas aby zaakceptować projekt, bez Twojej akceptacji nie wyślemy zamówienia.
  • Podczas wyboru zdjęcia, które do nas prześlesz zwróć uwagę na jego jakość – im lepsze zdjęcie tym piękniejszy efekt do uzyskania.

Parametry:

  • Czas realizacji 2-3 dni (może się wydłuż w zależności od poziomu skomplikowania zdjęcia).
  • W cenę wliczona jest jedna ewentualna poprawka i należy doliczyć czas do 2 dni.
  • Maksymalna ilość osób na zdjęciu – 5.

Opinie

There are no reviews yet

Dodaj opinię
Currently, we are not accepting new reviews