Balony w pudełku

Nie od dziś wiemy, że najlepsze prezenty to te oryginalne, wręczane z miłością! Każdy z nasz kocha niespodzianki i prezenty ponieważ to one pokazują, że nam na kimś zależy. Jeden oryginalny prezent to czasem więcej niż tysiąc słów. Jednakże wybór odpowiedniego prezentu stanowi nie lada wyzwanie, dlatego nasza Poczta balonowa posiada w ofercie dużo propozycji, by prezent zawsze był trafiony.

Czym są balony w pudełku?

Balony w pudełku to miliony emocji zamkniętych w jednym pięknym opakowaniu. Każdy z nich kryje inny przekaz i emocje. Jeżeli chcesz wręczyć prezent na urodziny wybierz złota gwiazdkę którą nazwaliśmy „Pani Świetlista” lub srebrny balon gwiazdka który nazywa się „Gwiazda ekranu”. Te balony to połączenie efektu wow i eleganckiego podarunku.

Jako kolejne propozycje możemy wymienić balony dla dzieciaków. Różowa gwiazdka o nazwie „Czary Alicji” to propozycja pięknego prezentu na pierwsze urodzinki, chrzest czy dzień dziecka. Wiemy, jak bardzie dzieciaki kochają balony, w szczególności te napełnione helem unoszące się! Daltego też nasze kolejne propozycje to niebieskie baloniki – serce foliowe „Morksa Podróż” oraz grafitową gwiazdkę „Niezapominajka”. To z kolei świetne propozycje na udaną niespodziankę dla każdego chłopca. Jeżeli szukasz podarunku, który zrobi wrażenie w dniu urodzin, chrztu czy dniu dziecka to balon ukryty w pudełku z pewnością sprawi mu ogromna radość

Kontynuując temat radości to mamy również pomysł jak zadbać o uczucia wyższe jak miłość! Nasz propozycja uczczenia chwil takich jak rocznica, oświadczyny czy walentynki to balon w pudełku „Miłosny Wiersz”. Foliowy balon serce, zamieszczony w pudełku, który po otwarciu wyskakuje niczym miłosna wiadomość to gwarancja udanej niespodzianki dla ukochanej osoby.

Z kolei balon białe serce to pretekst aby móc powiedzieć „Dziękuję”, „Jestem Ci wdzięczny”, czy trudne ale jak ważne słowo „Przepraszam”. Taki gest skierowany do osoby na której nam zależy, sprawi, że nie będziemy musieli wypowiadać nic więcej. Dodatkowo na bileciku, który możecie dołączyć do pudełka, możecie zamieścić krótką sentencję.

Każdy z balonów zamieszczony jest w białym tekturowym pudełeczku z piękna szyfonową wstążką, a w środku wypełniony jest kolorowymi delikatnymi bibułkami, które dodają pięknego blasku całości.

×

Koszyk